Шановні колеги!

ТОВ "ФІРМА "КОМПРОМІС" працює як офіційний представник в сфері постачання якісної продукції від компанії TEKSAN (Туреччина) для обліку води та тепла при інженерному забезпеченні об'єктів. Компанія TEKSAN виготовляє сертифіковану в ЄС продукцію: лічильники холодної і гарячої води та лічильники тепла як для побутових так і для промислових потреб, а також пристрої та системи для диспетчеризації обліку водо- та теплопостачання.

В 2017 році квартирні лічильники тепла пройшли оцінку відповідності та отримали сертифікат перевірки типу в ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ», а в 2019 і 2020 - одноструменеві та багатоструменеві лічильники води.

ТОВ "ФІРМА "КОМПРОМІС" спільно з виробником здійснює технічну і сервісну підтримку та несе гарантійні зобов’язання щодо всієї продукції.

Пропонуємо для підприємств водопровідно-каналізаційного господарства типові та індивідуальні (спеціалізовані під вимоги замовника) програмно-технічні комплекси, які дозволяють не тільки в режимі реального часу прослідковувати стан споживання та параметри системи, а також оперативно керувати обладнанням з центрального диспетчерського пункту чи віддаленого робочого місця. Також надаємо рішення щодо інтеграції цих комплексів в існуючу абонентську програму або пропонуємо власну білінгову програму.

Можливе поетапне впровадження системи автоматизації, яке не потребує значних одноразових інвестицій.

Адреса

08500, Київська обл., м. Фастів, вул. Вишнева, 15

Телефони

+38 044 361-15-59
+38 067 006-24-96

Email:

info@teksan.com.ua
sales@teksan.com.ua

Партнери

RmmTrade