Розумніші, екологічніші і швидші ...

Вода, яка є найважливішим джерелом життя для нас, та рішення щодо управління водою протягом людської історії ускладнилися в часі і зі збільшенням технічних можливостей.

Як Тексан, ми слідкуємо за нововведеннями, щоб мати можливість виробляти розумніші, екологічні та швидші рішення у світлі розвинених технологічних можливостей в управлінні водопровідними мережами. Ми залишаємось науково-дослідною компанією, яка зможе поєднати наші знання з минулого та досвід з сучасними вимогами містобудівних рішень.

Завдяки TEKSYS всі наші модулі можуть працювати безперебійно; показники можна легко виміряти віддалено. Завдяки TEKSYS, використання якого настільки просто, інтеграція стандартних форматів виводу в систему виставлення рахунків стає простішою.
Наші два різні модулі вимірювання - TEKMBUS і TEKRF - використовуються як альтернатива на ринку нашою компанією, за винятком того, що TEKSIMPLE є традиційним методом вимірювання. Також серед наших системних рішень є наші лічильники води з передоплатою, які є переважними з точки зору простого використання та якими можна дистанційно керувати і знімати їх покази.

Системи споживання будь-якого розміру можна читати завдяки системам вимірювання нового покоління, які виготовляються за допомогою прогресивній технології. Значення, отримані завдяки системі, дають інформацію про статистичні показники використання та тенденції споживання будинку або промислових споруд, за винятком виставлення рахунків.


_______________________________________________________________________
*Програмне забезпечення TEKSYS працює на смартфонах з ОС Windows та Android.
**Програмне забезпечення TEKSYS працює на платформах Windows та Android.